NASI MECENASI

WSPARLI NAS RZECZOWO

Jako organizacja pozarządowa działamy z ludźmi i dla ludzi, jednak by realizować nasze idee potrzebujemy Waszego wsparcia Poniżej przedstawiamy Wam kilka sposobów, dzięki którym na co dzień możecie wpływać na rozwój fundacji, abyśmy w zamian mogli dostarczać Wam coraz to nowych przeżyć i zarażać bakcylem do uczestniczących form edukacji i kultury. 

Bądź z nami w social media

Widoczność w mediach społecznościowych. Dzięki niej nasze działania docierają do większej liczby odbiorców, a to pomaga nam promować nasze idee i zyskiwać większa wiarygodność w oczach grantodawców. Podoba Ci się to, co robimy? Zostaw serduszko pod postem na FB czy iInstagramie, skomentuj i udostępnij nasz wpis.  Bądź częścią naszej internetowej społeczności! 

Wspieraj nas, robiąc zakupy online

Serwis FaniMani.pl daje możliwość wspierania wybranej organizacji pozarządowej w trakcie robienia zakupów przez internet. Sklepy biorące udział w akcji odprowadzają niewielki procent z wydanych przez ich klientów pieniędzy na subkonta wskazanych przez tych klientów organizacji. Do tego serwis oferuje rozszerzenie przeglądarki, które wskazuje w wyszukiwarce zaangażowane w akcję sklepy. Jeśli chcesz nas wesprzeć w ten sposób, poniższy przycisk przeniesie Cię do serwisu.  

Pomóż nam rozbudować nasze zaplecze i rekwizytornię

Nasze działania opierają się na budowaniu iluzji innej rzeczywistości. Kostiumy, rekwizyty i scenografia grają w nich arcyważną rolę. Część kupujemy za fundacyjne środki, część pozyskujemy od darczyńców, którzy w ten sposób dają swoim rzeczom drugie życie.  Często pozyskujemy też drobne gadżety promocyjne, książki i inne przedmioty mogące stanowić upominki dla uczestników naszych wydarzeń, oraz materiały biurowe, co pozwala nam zmniejszać koszty funkcjonowania. Chcesz stać się naszym darczyńcą? Skontaktuj się z nami! 

Zostań naszym Mecenasem

Mecenasi to w naszym wypadku ludzie, którzy dobrowolnie i świadomie decydują się wspierać finansowo nasze codzienne działania. To firmy i osoby prywatne, które uznały naszą działalność za ważną, potrzebną i atrakcyjną, postanawiając dać temu wyraz dzieląc się z nami swoimi pieniędzmi. Dzięki nim możemy się rozwijać i tworzyć kolejne projekty. Niektórzy decydują się na wsparcie jednorazowe, inni postanawiają wspierać nas drobną kwotą w skali miesiąca. Ważne jest to, że osoby fizyczne i firmy mogą odliczyć darowizny od podatku dochodowego w wysokości odpowiednio 6% i 10% dochodu. Numer naszego konta bankowego znajdziesz wśród danych kontaktowych.  

Close Menu